Jaki odkurzacz wybrać

Rynek odkurzaczów – co warto wiedzieć o ostatnich nowościach?

Odkurzacze świetnie nadają się do usuwania kurzu, gruzu i sierści zwierząt z dywanów i mebli, ale mają też wadę. Mogą być drogie w zakupie, trzeba je często wymieniać i mogą powodować dużo hałasu.

Ten artykuł jest przeglądem najnowszych trendów na rynku odkurzaczy w USA.

Rynek odkurzaczy w samych Stanach Zjednoczonych jest wart 2 miliardy dolarów. Najpopularniejszym typem odkurzaczy są odkurzacze stojące – ten typ stanowi ponad 50% całej sprzedaży w USA.

Jeśli chodzi o zakupy online odkurzaczy, Amazon dominuje z ponad 70% całej sprzedaży.

Najpopularniejsze marki na Amazon to Dyson (27%), Electrolux (14%), Miele (10%), Hoover (9%).

Filtry do odkurzaczy – jaki wybrać aby zachować czystość domu?

Filtry do odkurzacza są ważną częścią odkurzacza. Mają duży wpływ na wydajność odkurzacza, a także decydują o tym, jak czysty jest Twój dom.

Istnieje wiele różnych typów filtrów, który wybrać? Oto przewodnik, który pomoże Ci zdecydować:

– Filtr HEPA: ten filtr jest powszechnie stosowany w szpitalach i może wychwycić 99,97% cząstek o wielkości poniżej 0,3 mikrona. Jeśli chcesz, aby Twój dom był jak najczystszy, ten rodzaj filtra będzie dla Ciebie idealny.

– Filtr węglowy: te filtry są wykonane z węgla aktywnego, który bardzo dobrze pochłania zapachy i gazy. Ten rodzaj filtra jest idealny dla osób cierpiących na alergie lub astmę, ponieważ

Który model odkurzacza eksperci polecają najczęściej?

Eksperci polecają odkurzacz, który jest w stanie usunąć z podłogi sierść zwierząt i alergeny. Eksperci polecają również odkurzacz z oczyszczaczem

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *